CZAPKI CHŁOPIĘCE
Oferta firmy JAREK    jest rozsyłana co 14 dni do 4262 abonentów w kraju i zagranicą, którzy zaabonowali kategorię:

ODZIEŻ

Kontakt:
Zimowa czapka chłopięca DD-164. Czapka w komplecie z szalikiem. Komplet dostępny w różnych wersjach kolorystycznych.

Dane techniczne:
skład: 70% akryl, 30% wełna
wymiary: czapka 50-54 cm, szalik 115-14 cm
kod produktu: DD-164P.P.H.U. JAREK specjalizuje się w produkcji czapek z daszkiem, czapek wełnianych, czapek uszanek, pilotek i kapeluszy wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Oferta nasza skierowana jest do, młodzieży jak i do osób dorosłych. Dzięki nowoczesnym trendom mody wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasze własne niepowtarzalne projekty wzbudzają podziw i zainteresowanie od wielu lat. Nasi projektanci dbają o to, aby każda oferta odwzorowywała obowiązujące trendy w modzie i wychodziła naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W każdym sezonie poszerzamy ofertę o nowe, ciekawe wzornictwo i bogatą kolorystykę. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam osiągnąć perfekcję w projektowaniu i docieraniu do gustów Klienta.

W ofercie firmy JAREK znajduje się bogaty asortyment czapek dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Czapki dla dorosłych produkowane są w rozmiarach 56-62, a czapki dziecinne w rozmiarach 48-54.

Nasze produkty cieszą się ogromnym uznaniem na rynku polskim jak i zagranicznym. Czapki eksportowane są do wielu krajów Europy, m.in. do Niemiec, Finlandii, Rosji, Czech, Ukrainy, Białorusi oraz Łotwy.

Nasze produkty są dostępne wyłącznie w sprzedaży hurtowej.


Cena jednostkowa : do negocjacji
Jednostka miary: szt.
Ilosc oferowana : Ilości hurtowe
firmy: http://www.filloo.pl